Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм кафедри МСДР

04.11.2021 | 09:20

В середу 3 листопада 2021 року на кафедрі математичної статистики і диференціальних рівнянь відбулася чергова робоча зустріч викладачів кафедри зі стейкхолдерами бакалаврський освітніх програм “Статистичний аналіз даних” та “Комп’ютерний аналіз математичних моделей”. Зокрема, завідувач кафедри професор Олег Бугрій та директор з галузевих питань компанії N-iX Святослав Кавецький обговорили питання подальшої співпраці ЛНУ ім. І. Франка та представників ІТ індустрії Львова. Розглянуто питання про можливість залучення провідних спеціалістів компанії N-iX до освітнього процесу на механіко-математичному факультеті, про проходження студентами факультету навчальних практик на ІТ компаніях та про підготовку до проведення чергової Зимової школи з інформаційних технологій DES-2022. Сторони підтвердили свою зацікавленість в поглиблені подальшої співпраці для покращення якості освітнього процесу.