Всеукраїнська Олімпіада з математики 2022 року для вступників на механіко-математичний факультет

08.02.2022 | 17:58

Олімпіада проходитиме в два тури — дистанційний та очний.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 5 травня 2022 року вислати заповнену анкету учасника Олімпіади (*.doc, *.pdf), а також фотографії або скани розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру на електронну пошту dmmf.lnu@gmail.com або ж листом на поштову адресу «Голові комісії Гурану І. Й., механіко-математичний факультет, вул. Університетська, 1, м. Львів, 79000, Україна».

Результати заочного туру будуть відомі до 18:00 10 травня 2022 року.

До участі у другому (очному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів в першому турі.

Переможці дистанційного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади, який відбудеться 14 травня 2022 року.

Згідно «Положення про Всеукраїнську олімпіаду у вищих навчальних закладах для професійної орієнтації вступників на спеціальності природничо-математичних спрямувань» переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 014.04 «Середня освіта (математика)», 111 «Математика» та 112 «Статистика» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в Олімпіаді при розрахунку конкурсного бала в Університеті нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% балів у другому турі. При цьому до балу сертифікату ЗНО за відповідний предмет, додається наступна кількість балів:

• 100 % завдань, виконаних правильно – 20 балів;
  • 95 % завдань, виконаних правильно – 19 балів;
  • 90 % завдань, виконаних правильно – 18 балів;

Якщо конкурсний бал за визначений предмет перевищуватиме 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200 балів.