Зимова школа з інформаційних технологій DES-2023

05.01.2023 | 14:08

З 23 січня по 3 лютого 2023 року в онлайн-форматі триватиме IV Зимова школа з інформаційних технологій Data Engineering and Security 2023 (DES 2023).

Вже четвертий рік поспіль кафедра математичної статистики і диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету спільно з кафедрою системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, кафедрою кібербезпеки факультету прикладної математики та інформатики, центром маркетингу та розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка та провідними ІТ компаніями України проводить Зимову школу DES-2023.

Мета Зимової школи DES 2023 – підсилити зацікавлення молоді до новинок IT галузі і сформувати майданчик для вивчення теоретичних основ та практичних навичок між студенством та ІТ індустрією. Навчання у Школі здійснюється на безоплатній основі.

Програму у 2023 році розроблено за такою тематикою: DataScience, Data Analysis, Big Data, Software Engineering, Основи програмування, HPC, IoT, Cloud, DB, Data processing, Machine Learning, CV, NLP, Time series, Сфери практичного застосування AI, CyberSecurity, SoftSkills.

На учасників школи чекає не лише теорія, але й практика. Також учасники матимуть змогу працювати над командними проєктами, захист який відбудеться 3 лютого. Вкінці зимової школи DES 2023 усі слухачі, які відвідали 80% занять, отримають сертифікати (4 кредити ECTS).

Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному сайті Школи.

Для участі у роботі школи слід заповнити реєстраційну форму.

Поспішайте! Ми чекаємо саме на Вас!