СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ ДАНИХ
Магістерська програма


© NicoElNino, #322230356 source:stock.adobe.com 2020

DATA SCIENCE
Master Program

 • Хочеш працювати в сфері IT?
  Тоді розпочни з вибору професії. Спеціаліст-айтівець – це загальна назва кількох десятків професій, які відрізняються родом занять і вимагають різної фахової підготовки, кваліфікації та знань. Для школяра «Хочу бути айтівцем!» є цілком амбітним бажанням, але для молодої людини з дипломом бакалавра таке бажання є надто неконкретним. Твій вдалий вибір однієї з багатьох IT-професій стане в майбутньому запорукою успішної кар‘єри, а невдалий – марною тратою часу на вивчення того, що не принесе задоволення, професійного успіху та й бажаного доходу. Вибір за тобою, а ми лише порадимо уважно придивися до професії аналітика даних.
 • Які найпопулярніші IT-професії в останні роки?
  Запитай у Google, здійснивши пошук  із запитом “most popular IT jobs”.  Штучний інтелект пошуковика даватиме різні відповіді у різні дні, але, прогорнувши рекламні лінки, у наступних точно побачиш такі професії як Data Scientist, Big Data Engineer чи просто Data Engineer. Якщо раптом якоїсь дощової п’ятниці цього не трапиться, то повтори цей пошук у суботу.
 • Чи потребує ринок праці фахівців з аналізу даних?
  До 2013 року  попит на спеціалістів із обробки даних зростав на 25-30 відсотків щорічно, а в останнє десятиліття цей темп зріс до 300-350 відсотків (дані взяті зі сайту www.simplilearn.com). Зайди на DOU і поглянь скільки сьогодні вакансій в Україні для фахівців з аналізу даних.
 • Чи поплатною буде робота аналітика даних в 2023 році?
  Аналітик даних є однією з найбільш високооплачуваних професій в галузі інформаційних технологій з можливістю чудової кар’єри.  Річна зарплата досвідченого датасаєнтиста може сягати 150 тисяч доларів США (www.simplilearn.com).

Клацніть зображення, щоб збільшити