Завершився курс бізнес-аналізу від EPAM University Program

24.12.2021 | 22:02

Вітаємо наших студентів з успішним завершенням курсу з бізнес аналізу від компанії EPAM!

Протягом першого семестру 2021-2022 навчального року студенти 3-го курсу, зокрема, освітніх програм “Комп’ютерний аналіз математичних моделей” та “Статистичний аналіз даних” проходили курс з бізнес-аналізу. Курс організували за сприяння одного з лідерів сучасної ІТ індустрії – компанії EPAM. Цілий семестр студенти слухали цікаві лекції та проходили тренінги під керівництвом провідних бізнес-аналітиків компанії. Завершився курс фінальною презентацією проєктів, над якими студенти працювали під керівництвом досвідчених менторів. Як і минулого навчального року, найкращі студенти мають змогу продовжити навчання в EPAM Business Laboratory та пройти стажування в компанії.

Кафедра математичної статистики і диференціальних рівнянь та деканат механіко-математичного факультету щиро вдячні

Вірун Олені,

Волдріч Оксані,

Залипській Олесі,

Кулику Ігору,

Петришак Наталії,

Пурій Марії,

Селеман Анжелі

за цікаві лекції і корисний практичний досвід, який вони передали студентам!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!