Викладачам факультету присвоєно вчені звання

15.07.2021 | 11:30

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29 червня 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 квітня 2021 року № 420» вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук, доктора наук і доктора філософії. Окрім того, науковцям Університету присвоєно вчені звання доцента і професора.

Серед викладачів механіко-математичного факультету вчене звання професора присвоєно Бугрію Олегу Миколайовичу (кафедра математичної статистики і диференціальних рівнянь).

Щиро вітаємо Олега Миколайовича! Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, натхнення до праці, реалізації усіх наукових планів!

Детальніше про новину.