Вакцинування студентів та аспірантів Університету вакциною «Moderna»

15.08.2021 | 13:40

Добровільне вакцинування студентів та аспірантів Університету вакциною «Moderna»
З 16 по 20 серпня 2021 року продовжується добровільне covid-вакцинування студентів та аспірантів Університету.

👆 Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 ( ауд. 7) з 10:00 до 13:00 за попередньо встановленим графіком.
❗️❗️ Обов’язково візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код та студентський квиток або е-документи у застосунку Дія

🔹️ Також додатково можуть вакцинуватися працівники Університету, які досі не були охоплені попередніми хвилями вакцинації.
🔹️У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися на наш телеграм або е-скриньку Профкому студентів.