Сьогодні, 5 грудня, в Україні відзначаємо День працівників статистики!

05.12.2021 | 14:16

Щиро хочемо привітати студентів та випускників кафедри статистики нашого факультету з Вашим професійним святом!

Ця дата пов’язана із проведенням 2001 року першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи. Але перепис це лише невелике відгалуження цієї багатогранної та невимовно важливої науки.

Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.

Бажаємо вам успіхів у подальшій кар’єрі, натхнення та ентузіазму до нових звершень! ❤️