Семінар, присвячений 75-річчю М.Я.Комарницького

Сьогодні, 25 травня 2023 року виповнюється рівно 75 років з дня народження
Миколи Ярославовича Комарницького,
доктора фізико-математичних наук,
заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка,
завідувача кафедри алгебри і логіки,
колишнього співробітника відділу алгебри Інституту прикладних проблем
механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України.

З цієї нагоди запрошуємо на розширене засідання спільного семінару кафедри алгебри, топології та основ математики Львівського національного університету імені Івана Франка та відділу алгебри Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України,
присвячене 75-річчю від дня народження М.Я.Комарницького, що відбудеться у вівторок 30 травня 2023 року  в аудиторії 377. Початок засідання о 15:00.

Програма семінару включає доповіді:

1. Я.Г. Притула, О.В. Гутік, Микола Ярославович Комарницький та розвиток алгебраїчних досліджень у Львівському університеті.
2. В.М. Петричкович, Дослідження М.Я. Комарницького з теорії кілець і модулів у відділі алгебри ІППММ НАН України у 1971–79 р.р. Загальна концепція еквівалентності матриць М.Я. Комарницького.
3. І.О. Мельник, Наукова та педагогічна спадщина М.Я. Комарницького.
4. О.М. Романів, Про кільця з умовою Комарницького.
5. М. Малоїд-Глєбова, Первинні та вторинні мультиплікаційні модулі та деякі взаємозвʼязки між ними.
6. Р. Олійник, Про гратку квазіфільтрів конгруенцій над моноїдом.
7. Обговорення та спогади учасників семінару про Миколу Ярославовича Комарницького.