Семінар кафедри АТОМ

27.08.2023 | 21:38

У вівторок 29 серпня о 15:00 відбудеться науковий семінар кафедри АТОМ, на якому виступить Ольга Попадюк з доповіддю “Біциклічні розширення напівгруп та їхні ендоморфізми” за матеріалами дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 111 Математика. У дисертації встановлено алгебричні властивості біциклічного напівгрупового розширення породженого скінченним інтервалом [0, n] та інверсної напівгрупи опуклих часткових порядкових ізоморфізмів множини невідʼємних цілих чисел обмеженого рангу, описано їхні напівгрупи ендоморфізмів, а також досліджено існування компактних і близьких до них напівгрупових і трансляційно-неперервних топології на даному біциклічному розширенні.