Scottish Book Fest

20.05.2021 | 10:09

20 та 21 травня відбудеться відзначення 85-річчя першого запису до Шотландської книги (Scottish Book) та 5-ліття створення Lviv Scottish Book. У програмі заходу – ZOOM-seminar (20 травня о 17:00) про проблеми зі Шотландської книги, розв’язані українськими математиками (Т.Банах, А.Плічко, В.Кадець, А.Загороднюк, В.Михайлюк, О.Єременко); 21 травня о 12:00 (в день народження Мирона Зарицького) планується урочисте відкриття інформаційної таблиці про Львівську математичну школу на легендарній кав’ярні “Szkocka” (проспекст Шевченка 27), о 15:30 покладання квітів до могил відомих математиків (С.Банах, М.Зарицький, В.Левицький, М.Чайковський, З.Янішевський). Запрошуємо усіх бажаючих. Додаткову інформацію про подію можна знайти тут.