Премія механіко-математичного факультету імені академіка Я.С. Підстригача – 2024.

05.04.2024 | 14:47

Оголошується конкурс студентських наукових робіт

на здобуття Премії механіко-математичного факультету

імені академіка Я. С. Підстригача!

До участі у конкурсі запрошуються студенти 4 курсу бакалаврату і 1 курсу магістратури, які мають наукові роботи в галузях математичного моделювання, механіки, термодинаміки та диференціальних рівнянь у частинних похідних (див. положення про присудження Премії). Премія присуджується по одній – студентам кожного року навчання. Розмір Премії гривневий еквівалент 100$ США.

Для участі у конкурсі необхідно до 5 травня 2024 року надіслати наукові студентські роботи і заповнені відомості про автора (Додаток 1) на електронну пошту деканату: dekanatmmflnu@gmail.com.

Всі роботи будуть перевірятися на дотримання академічної доброчесності.

Студенти, роботи яких за результатами перевірки претендують на присудження Премії, запрошуються для публічного захисту своїх робіт, який відбудеться 15 травня 2024 року.

Регламент захисту:

• доповідь (презентація роботи) – до 15 хв.;
  • відповіді на запитання та обговорення – до 10 хв.

Рішення про присудження Премії ухвалює Журі Премії за результатами попереднього ознайомлення з роботою та публічного захисту.