Мехмат в Forbes Ukraine

17.04.2021 | 14:18

Вітаємо студентів та викладачів факультету з черговою престижною нагородою!

Механіко-математичний факультет потрапив в ТОП-10 факультетів України в рейтингу Forbes Ukraine, зайнявши шосте місце в номінації “Точні науки”. Рейтинг опубліковано у квітневому номері журналу Forbes. Загальну оцінку в рейтингу формували чотири елементи:
— середній бал зовнішнього незалежного оцінювання вступників;
— інфраструктура;
— експертна оцінка факультету;
— рейтинг закладу вищої освіти.

Особливо приємно, що значний внесок у цей успіх зробили студенти нової інноваційної програми “Статистичний аналіз даних“, що функціонує на кафедрі математичної статистики і диференціальних рівнянь. Серед 23 студентів, зарахованих на перший курс в минулому 2020 році, дев’ятеро мали рейтинговий бал, що перевищує 190 балів.

Важливою деталлю стало також відкриття у 2020 році спільно з партнером програми, компанією N-iX, нової лабораторії статистичного аналізу даних.

Віримо, що і надалі наукова і освітня робота колективу механіко-математичного факультету забезпечуватиме спільно з нашими партнерами високу якість навчання та чудові перспективи працевлаштування наших випускників.