Лекції проф. Алекса Іосевича (США) 23-24 вересня

18.09.2024 | 10:53

Міжнародний математичний центр в Україні (ICMU) запрошує на лекції “Discrete Fourier Transform, Uncertainty Principle, and Signal Recovery” професора Алекса Іосевича, уродженця Львова, який переїхав в США у віці 11 років, там закінчив UCLA, зараз працює в University of Rochester.  У Львові відбудуться дві його лекції, одна в УКУ (23 вересня), інша в ЛНУ (24 вересня), обидві на 16:30, тематика стосується гармонійного аналізу (це ділянка математики, яка має дивовижні застосування, в тому числі, в радіотехніці, кодуванні, алгоримах обробки зображень, тощо). В нашому університеті лекція відбудеться у вівторок 24 вересня в банахівській аудиторії 377, початок о 16:30. Детальніше про лектора та заплановані лекції можна дізнатися на сайті Міжнародного Математичного Центру в Україні, який і організовує цю подію. Там передбачена процедура реєстрації (вписати в форму ім’я, прізвище, місце навчання чи роботи), тому будь-ласка, зареєструйтеся, хто має намір завітати в УКУ, ЛНУ, чи КШЕ.