Добровільне вакцинування студентів та аспірантів Університету вакциною «Pfizer»

01.09.2021 | 11:58

2 вересня 2021 року, у четвер, буде здійснюватися добровільне covid-вакцинування студентів та аспірантів Університету.

Просимо всіх охочих повнолітніх студентів, аспірантів Університету зареєструватись у гугл-формі до 20:00 перед днем вакцинування за посиланням.

Вакцинування відбуватиметься у приміщенні Студентського уряду Університету (головний корпус, вул. Університетська, 1, авдиторія 124) з 11:00 до 16:00.

Обов’язково візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код, або е-документи у застосунку Дія.

Також додатково можуть вакцинуватися працівники Університету, які досі не були охоплені попередніми хвилями вакцинації.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть у телеграм @profkomlnu або на е-скриньку Профкому студентів stud.profkom@lnu.edu.ua