Безкоштовна програма освітньої платформи COURSERA для університетів України!

01.07.2022 | 11:56

Безкоштовна програма освітньої платформи COURSERA для університетів України!

Як приєднатися до програми: Львівський національний університет імені Івана Франка Learning Program?

За співпраці Міністерства освіти і науки України та американської освітньої платформи Coursera, для всіх українських закладів вищої освіти та студентів надано доступ до безкоштовної програми Ukraine Response Sponsored Coursera. Це означає, що доступ до понад 6000 курсів і 2200 проектів від провідних університетів і партнерів Coursera буде безкоштовним до 24 березня 2023 року.

Викладачі, працівники та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка мають змогу зареєструватися на вказану програму з корпоративної адреси пошти у домені @lnu.edu.ua

Як зареєструватися на програму?

1. Перейдіть за посиланням: Львівський національний університет імені Івана Франка Learning Program
  2. У відкритому вікні натисніть “Приєднатись”
  3. Заповніть форму реєстрації, вказавши корпоративну адресу пошти у домені @lnu.edu.ua
  4. Після верифікації вашої корпоративної пошти, ви автоматично приєднаєтесь до програми і будете мати безкоштовний доступ до курсів.

️Щоб дізнатись детальніше про реєстрацію, перейдіть на сторінку Довідкового центру Coursera

Успіхів у навчанні!