Гуран Ігор Йосипович

Посада: декан механіко-математичного факультету, доцент кафедри алгебри, топології та основ математики

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-41-74

Електронна пошта: ihor.huran@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Топологічна алгебра, загальна топологія.

Біографія

Народився 23 лютого 1955 року в м. Самборі Львівської області. Закінчив навчання в СШ № 1 м. Самбора із золотою медаллю в 1972 році. В цьому ж році поступив у ЛДУ ім. І. Франка на факультет прикладної математики і механіки. В 1977 році закінчив математичний факультет з відзнакою. В цьому ж році вступив до аспірантури відділення математики Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова. В 1981 році захистив та Вченій Раді МГУ кандидатську дисертацію. З 1980 року працюю на кафедрах геометрії, алгебри і топології, геометрії і топології. З 1988 року – доцент кафедри алгебри і топології. З 2004 року – заступник декана механіко-математичного факультету, з 2016 року – в.о. декана механіко-математичного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Проекти

Топологія та її застосування у фрактальній геометрії та математичній економіці.

Нагороди

Відмінник освіти України.

Методичні матеріали

 

  1. І.Й. Гуран, О.В. Гутік. Математика для економістів-міжнародників: Підручник. – К.: Знання, 2008. – 388 с.
  2. І.Й. Гуран. Навчально-методичний посібник з аналітичної геометрії (співавт. Б.М. Бокало, В.Л. Бридун) – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2008. – 262 с.
  3. Б.М. Бокало, В.Л. Бридун, І.Й. Гуран, Н.М. Колос. Аналітична геометрія у прикладах і задачах: Навчальний посібник. – Львів: Видавець І.Е. Чижиков, 2016. – 335 с. – (Серія «Математичний практикум»)

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!