Студентське життя

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю Львівського університету імені Івана Франка вирішили активісти студентського самоврядування факультету.

Студентський профком

Первинна профспілкова організація студентів – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Санаторій-профілакторій

Санаторій-профілакторій (далі – СП) Львівського національного університету імені Івана Франка – це лікувально-профілактичний заклад санаторного типу, який проводить лікувально-оздоровчу роботу серед студентів без відриву від навчання, є важливою ланкою в оздоровленні студентів у загальній системі охорони здоров’я.

Санаторій-профілакторій розрахований на 50 стаціонарних місць; виконує 12 заїздів на рік по 21 день кожний; за рік оздоровлює 600-650 осіб. Розташований у студентському містечку, має сучасні соціально-побутові умови проживання.

Як отримати путівку у санаторій-профілакторій?

Путівки видає профком студентів.
Довідку на одержання путівки отримують в студентській поліклініці.

Путівка видається на 21 день, включаючи вихідні дні.

Путівка видається при наявності:

  •  Медичної довідки;
  •  Квитанції про оплату;
  •  Заяви встановленого зразка (написаної і наданої студентом особисто); Паспорта (наданого студентом особисто).

Оздоровлення

СОТ Карпати

Спортивно-оздоровчий табір “Карпати” розміщений в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочиваючі поселяються в одноповерхові цегляні корпуси – двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі та у чотиримісні дерев’яні будиночки з побутовими умовами загального користування. Для бажаючих активного відпочинку є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс; також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочиваючих організовуються походи, а також виїзні екскурсії до міст Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода.

Тривалість відпочинку 12 днів з триразовим харчуванням.

ОСТ Лісотехнік

Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 200 м від берега Чорного моря.

Проживання у таборі в 2, 3, 4-х місних кімнатах з вигодами (туалет, умивальник, душ, холодильник, ТВ) в одно- та двоповерхових будинках. Їдальня на 350 місць. Медпункт з відповідним медичним обладнанням для надання першої допомоги

На території табору знаходяться: тенісні корти, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД де чергують рятувальники.

Відпочинок у Болгарії

Профком студентів пропонує Тобі відпочинок на куроротах Болгарії:

  • Курорт “Золоті піски”
  • Курорт “Сонячний берег”
  • Місто Обзор

Документи, необхідні для оформлення документів на візу в Болгарію (подаються не пізніше ніж за 14 днів до відїзду):

  1. Закордонний паспорт (Термін дії не менше 6 місяців після повернення на Україну).
  2. Копія 1-й ст. Закордонного паспорта.
  3. 1 кольорова фотографія 3.5 x 4.5 на світлому фоні.
  4. Анкета туриста ( обов’язково заповненні всі пункти).

 

Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”

Вже понад 50 років несе свої бурхливі творчі води «Черемош» – народний ансамбль пісні і танцю Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ансамбль є постійним учасником мистецьких заходів, що відбуваються в рідному Університеті, у Львові та інших містах. Щороку в період Різдвяних Свят хор «Черемошу» виступає на фестивалі «Велика Коляда» у Львові, а кожної осені черемошани традиційно вирушають у Рахів на фестиваль «Гуцульська бриндзя».

Сьогодні «Черемошем» керують художній керівник і балетмейстер Василь Піпаш, диригент хору Олена Волчек та керівник оркестру Роман Дольний. У репертуарі колективу  – танці та вокально-хореографічні композиції Бойківщини, Закарпаття, Буковини, Гуцульщини, пісні та оркестрові твори в обробках відомих українських композиторів, а також тематичні програми – Різдвяна, Великодня та Шевченківська.

І поетичний зміст, і музика пісень з репертуару «Черемошу» вибудовані на кращих традиціях народної пісенної творчості, про яку український письменник Павло Грабовський писав: “Що за милозвучність та краса, не кажучи вже про класичну простоту та безпосередність, натхненність! Се — джерело, з якого на здоров’я довго ще будуть пити нащадки”.

Нині «Черемош» – це не лише репетиції чи гастролі, а найперш – спосіб життя учасників. Упродовж деятиліть колектив витворив власні непроминальні традиції, що підтримуються і передаються з покоління в покоління. Передусім – це посвята, випуск, урочисті, хвилюючі свята для будь-якого черемошанця незалежно від віку.