Холявка Ярослав Михайлович

Телефон (робочий): (032) 239-42-18

Наукові інтереси

Теорія чисел; Криптографія.

Курси

Публікації

1. Холявка Я.М Про міру алгебраїчної незалежності модуля та значень еліптичної функції Якобі. Карпатські математичні публі-кації, т.5, №1, 2013, с. 134-142. 2. О.Коссак. Криптування з використанням еліптичної кривої/ О.Коссак, Я.Холявка// Вісник Львівського університету, серія прикл. мат. інформ. — 2014. — Вип. 21. — С. 110-117 3. G.M.Barabash, Ya.M.Kholyavka, I.V.Tytar. Periodic words connected with the Fibonacci words//Carpathian Math. Publ. 2016, 8(1), 11-15.

Біографія

Народився Львові. Вчився в одній із найкращих шкіл Львова. Ще в школі захопився математикою. 1973 року він вступив до ЛНУ ім. І.Франка, а в 1983 році вступив в аспірантуру МДУ ім. М.В. Ломоносова (Москва). З 1977 р. працює викладачем в ЛНУ ім. І.Франка (механіко-математичний факультет).