Кафедра алгебри і логіки

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Дослідження
  • Новини

На механіко-математичному факультеті кафедру алгебри і топології було засновано у 1981 році. За більш ніж 20 річну історію кафедра досягнула вершини своєї діяльності та зайняла ключове місце в галузі алгебри і топології на західній Україні. Так у 2002 році на кафедрі працювало 5 докторів наук та 10 кандидатів наук, які підтримували тісні професійні зв’язки з українськими університетами та науковцями Австрії, Білорусії, Канади, Франції, Німеччини, Угорщини, Молдавії, Польщі, Росії, США. Викладачами кафедри було підготовлено 23 аспірантів, 19 з яких захистили кандидатські дисертації. Львівський університет та кафедра алгебри і топології були організаторами декількох міжнародних алгебраїчних конференцій .

Згідно з рішенням Вченої ради університету від 23 січня 2003 кафедру алгебри і топології було реорганізовано і утворено дві окремі кафедри: Кафедру Алгебри і Логіки та Кафедру Геометрії і Топології.

Кафедра Алгебри і Логіки забезпечує навчальний процес на механіко-математичному факультеті, факультеті прикладної математики та інформатики, фізичному факультеті та факультеті електроніки. Випускники кафедри отримують дипломи бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямком “Математика”. Викладачі кафедри Алгебри і Логіки мають широкий спектр наукових інтересів і є активними учасниками міського алгебраїчного семінару .

Співробітники

Викладацький розкладДослідження

Кафедра проводить дослідження в рамках науково-дослідних тем факультету, працює над вдосконаленням навчального процесу, готує до друку підручники та навчальні посібники. Аспіранти кафедри Алгебри і Логіки навчаються і готують до захисту кандидатські дисертації із спеціальності 01.01.06 – алгебра і теорія чисел.

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

29.11.2017 | 00:08

Шановні працівники і студенти механіко-математичного факультету!

Для напрацювання змін до Положення про наш факультет рішенням Конференції трудового колективу схвалено утворити комісію, до складу якої кожна кафедра делегує по одному науково-педагогічному працівнику і студентське самоврядування - одного студента.

Запрошуємо всіх до обговорення проекту Положення про факультет, участі в роботі комісії та просимо надсилати свої зауваження, побажання за адресою: yishchuk@lnu.edu.ua або dmmf@lnu.edu.ua

Читати »